PRESBETON - Betón najvyššej kvality

Aktuality
Zvoľte si spoľahlivého partnera pre svoj projekt!
27. 2. 2024

PRESBETON plní predstavy svojich zákazníkov a poskytuje to najlepšie riešenie pri rekonštrukcii aj na úplnom začiatku stavby. Prvotriedne betónové výrobky zodpovedajú súčasným trendom a osobitosti každého štýlu. Vďaka dialógu s uznávanými architektmi ponúka PRESBETON široké portfólio prvkov pre modernú architektúru. Na svoje si tiež prídu milovníci rustikálneho štýlu vďaka radu Natural inšpirovanému prírodnými materiálmi ako kameň či drevo.

 

Radi by sme vám teraz predstavili niekoľko produktov, ktorých unikátnym designom vyjadríte svoju osobitosť a štýl.

VERTO – antický štýl 21. storočia

Architektúra antického Ríma využívala travertín na budovanie veľkolepých stavieb. Dojem veľkoleposti môžete preniesť aj do okolia vášho domu prostredníctvom dlažby VERTO, ktorá je súčasťou uceleného systému VERTO. Zaradením ďalších prvkov VERTO, ako sú napríklad bazénové lemy alebo schody, vytvoríte vonkajší priestor pripomínajúci antické kúpele 21. storočia.

Viac o dlažbe VERTO nájdete tu

OAK – hrejivo a útulne vďaka dubovým doskám z betónu

V súčasnej architektúre je drevo stále obľúbeným prvkom, pretože pôsobí útulným a hrejivým dojmom. Dôraz je však dnes viac kladený aj na trvanlivosť a odolnosť. Dlažba OAK, ktorú je možné doplniť ďalšími prvkami v rovnakom dizajne, je výborným riešením pre tých, ktorí by radi vo svojom exteriéri použili dekor dreva. Autentický vzhľad dubových dosiek, ktorým táto betónová dlažba disponuje, vám bude slúžiť dlhšie a s menšími nákladmi na údržbu.

Viac o dlažbe OAK nájdete tu

ALTERNO – dynamická dlažba do každého prostredia

Skladobnú dlažbu ALTERNO tvorí zostava 3 kameňov, ktorá prináša dynamiku do každého prostredia. Vďaka širokej škále atraktívnych colormixov môžete ľahko nájsť kombináciu, ktorá perfektne podčiarkne váš individuálny štýl a priestorové možnosti. Vlastnosti ako odolnosť a funkčnosť betónovej dlažby ALTERNO rozhodne oceníte v okolí rodinných domov, avšak plne využiteľné sú aj pre vonkajšie reštaurácie a ďalšie verejné priestory. Najviac vyniknú na väčších plochách.


Viac o dlažbe ALTERNO nájdete tu

TAŤÁNA – elegancia a istota pre váš krok

Plošná dlažba TAŤÁNA spája eleganciu s funkčnosťou. Pestrá škála farieb a formátov, z ktorých si môžete vybrať, umožní podčiarknuť atmosféru každého priestoru. Vďaka výnimočným protišmykovým vlastnostiam sa budete cítiť bezpečne na každom kroku. Impregnácia Protect System TOP tvorí na dlažbe ochranný štít, ktorý odoláva nečistotám a vode, a chráni tak dlažbu aj vaše pohodlie po dlhé roky.


Viac o dlažbe TAŤÁNA nájdete tu

LINE BLOCK – súkromie v modernom štýle

Pokoj a súkromie na záhrade pri svojom dome si môžete nerušene užívať vďaka murovaciemu systému LINE BLOCK. Tento murovací systém vytvára jednoduchú, čistú a efektnú deliacu líniu medzi vašim domovom a okolitým svetom. Jednofarebný variant podčiarkne minimalistický vzhľad, ale môžete ho osviežiť kombináciou s ďalšími farbami. Skvele sa bude vynímať v okolí novostavieb.

Viac o murovacom systéme LINE BLOCK nájdete tu

BARK – rozmanitosť dreva, ktorá vydrží

Rozmanitosťou dreva je inšpirovaná betónová dlažba BARK z radu Natural. Vyberať môžete z niekoľkých formátov dlažieb od dosky po letokruh a navyše je možné dlažbu kombinovať aj s ďalšími prvkami, ktoré tvoria komplexný systém BARK. Predstavte si atmosféru, ktorú celému priestoru dodáva drevo a pridajte k tomu kvalitu betónu.

Viac o dlažbe BARK nájdete tu