Betónové schody: viac ako len funkčný prvok modernej architektúry

Aktuality
Či pôjdete hore alebo dole, po schodoch od PRESBETONU to bude vždy s gráciou.
17. 8. 2023 2 minúty čtení

Dnešná uponáhľaná doba nás núti hľadať nielen krásu, ale aj praktickosť a udržateľnosť. Neprekonateľnou voľbou sú betónové schody od PRESBETONU. Snaha modernej architektúry o jednoduchosť, estetickú vyváženosť a súčasne praktickosť je definovaná práve tu. Naše schody poskytujú stabilitu a oporu každému kroku vo vašej ceste k úspechom.
Minimalizmus v modernej architektúre ocenia predovšetkým milovníci elegantných, jednoduchých a čistých línií. Heslo minimalizmu znie „menej je viac“, a práve toto motto odráža PRESBETON v dizajne betónových schodov.
 
Naše schody teda spĺňajú požiadavky tohto architektonického smeru a sú navrhnuté tak, aby obohatili každý priestor svojou neprekonateľnou eleganciou. Urobíte správnu voľbu pri využití ako pri verejných budovách, tak pri rodinných domoch.

Okrem svojej estetickej hodnoty sú betónové schody vysoko funkčné. Betón je materiál, ktorý sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou a odolnosťou. Schody sú teda schopné znášať náročné podmienky a záťaž, čo je zvlášť dôležité vo verejných budovách a komerčných priestoroch. Unesú ale aj všetkých návštevníkov vašej záhradnej párty alebo šantenie kamarátov oslávenca na jeho narodeninovej oslave.

PRESBETON ponúka schodiskové stupne určené do exteriéru. Obľúbené sú podestové schodiskové stupne s rozmermi 1600 x 1200 x 120 mm a ďalej môžete vyberať a kombinovať stupne priame, oblúkové, rohové a nájazdové stupne. Vyrábajú sa z pohľadového betónu v prírodnom prevedení s hladkým alebo tryskaným povrchom. Pre túto realizáciu boli zvolené schodiskové stupne s hladkým povrchom.