MODERNIZÁCIA CAMPUSU V OSTRAVE

Dlažby
Ďalší krok, ktorý posunie Ostravu medzi popredné študentské mestá.
6. 6. 2023

Zázemie športu, zdravia, umenia a designu. To ponúka pre študentov nový City Campus v Ostrave, ktorý je voľne otvorený aj verejnosti. Zájsť sem móžete na výstavy, koncerty, zašportovať si, alebo sa prejsť po streche budovy športu s výhľadom na panorámu Ostravy. Okolie budov ponúka priestor na odpočinok pod korunami stromov alebo posedenie na lavičkách. Všetko je doladené veľkoformátovou dlažbou, ktorá dodáva miestu vzdušnost a línie v modernom štýle.
Architekti v projekte zvolili veľkoformátovú dlažbu v šedom odtieni, ktorá v letných mesiacoch krásne korešponduje s okolitou trávou. Veľkoformátová dlažba MONUME XL je vďaka svojej hrúbke odolná aj pre pojazd nákladnými automobilmi a vykazuje perfektné protišmykové vlastnosti. V modernej architektúre sa využíva hlavne vo verejnom priestranstve, ale je aj dobrou voľbou pri súkromných stavbách.
Veľkoformátová dlažba MONUME XL je dostupná v piatich formátoch a troch farebných prevedeniach. Najváščím formátom tejto dlažby je formát 1000 x 1000 x 160 mm, farebné prevedenie v čiernej, šedej a bielej farbe.
Pokiaľ je Vám táto realizácia sympatická alebo uvažujete o štúdiu na tejto fakulte, nájdete ju na adrese: Moravská Ostrava 3397, Česká republika.