Návrh exteriéru zadarmo

Plánujete stavebné úpravy záhrady alebo okolí svojho domu a nemôžete sa rozhodnúť ako ďalej? Riešite plochu väčšiu ako 50 m2 alebo plot s dĺžkou minimálne 10 bm? Chcete kombinovať viac formátov, farieb či povrchov? Viete, že chcete použiť výrobky z produkcie firmy PRESBETON?

Centrum vonkajšiej architektúry Vám zdarma spracuje grafický návrh Vášho exteriéru.

Zaoberáme sa riešením exteriérov, okolia rodinných domov, bazénov, oplotenia, voľných priestranstiev, odpočinkových plôch a športových zón. Pri návrhu dbáme na vhodnosť estetického stvárnenia vzhľadom k použitému materiálu a na detaily celkových kompozičných riešení. Súčasne sa zaoberáme návrhom atypov a nových výrobkov vonkajšie architektúry.

Čo budeme od vás potrebovať?

Napíšte nám, čo presne potrebujete navrhnúť - spevnenú plochu pred garáž, záhradný chodník, dlažbu okolo bazéna, terasu, plot, múrik pod.

Pokiaľ sa jedná o dlažbu, potrebujeme od Vás tieto podklady:

- Veľkosť plochy

- Typ požadovanej dlažby - farbu, formát, povrch, prípadne ak už máte vybraný konkrétny typ, tak uveďte názov dlažby

- Fotografie miesta, kde sa bude dlažba pokladať - ideálne z viacerých strán a uhlov, čím viac fotiek, tým lepšie

- Okótovaný nákres plochy - stačí nákres "od ruky" (pri kreslení používajte najlepšie fix) s čo možno nepřesnějším zameraním všetkých rozmerov plochy a doplňujúcim slovným komentárom. Úplne ideálne je geometrický plán alebo situačný výkres v digitálnej podobe (formát dwg, pdf i.)

Pokiaľ sa jedná o plot, potrebujeme od Vás tieto podklady:

- Dĺžku a výšku plotu, požadovaný počet stĺpikov, farbu, prípadne ak už máte vybraný konkrétny typ, tak uveďte názov tvarovky, skladobnosť ai.

- Fotografie miesta, kde sa bude plot stavať - ​​ideálne z viacerých strán a uhlov, čím viac fotiek, tým lepšie

- okótované nákres plota - uveďte počet otvorov v plote (vstup, vjazd), stačí nákres "od ruky" (pri kreslení používajte najlepšie fix) s čo možno nepřesnějším zameraním všetkých rozmerov plochy a doplňujúcim slovným komentárom. Úplne ideálne je geometrický plán alebo situačný výkres v digitálnej podobe (formát dwg, pdf i. )

Popíšte nám svoju predstavu o celkovej kompozícii úpravy plochy:

- Aké ďalšie stavebné úpravy plánujete na pozemku robiť? - oporná stena, schody ai.

Ako môžem o grafický návrh zadarmo požiadať?

Ak máte o službu záujem a máte väčšinu z vyššie uvedených požiadaviek pohromade, tak stačí zaslať e-mail spolu s potrebnými údajmi na adresu: venkovni.architektura@presbeton.cz alebo vyplniť nasledujúci jednoduchý formulár a my sa vynasnažíme Vám ponúknuť ako esteticky pohľadné, tak aj ekonomicky rozumné riešenie určené na mieru práve Vám.

V prípade akýchkoľvek otázok volajte na číslo +420 730 545 428, či +420 605 390 459 (9.00 - 16.00). Radi Vám poradíme.

Čo bude nasledovať?

Náš pracovník sa Vám ozve do dvoch pracovných dní. Ak nie, nezúfajte, bude najskôr zahltený prácou a ozve sa v najkratšom možnom termíne, alebo ho pokojne kontaktujte sami. Termíny pre spracovanie sú dané rozsahom požiadavke a pracovné vyťaženosťou centra. Pohybujú sa od 2-20 dní. Samotná komunikácia potom bude prebiehať podľa rozsahu činností nasledovne:
 • Elektronicky - prostredníctvom e-mailu
 • Telefonicky
 • Osobne - len výnimočne v prípade náročnejších projektov - zameranie na mieste, konzultácie (v prípade stavebných úprav, konštrukcií vo svahu, oplotenie väčšieho rozsahu atď.)

  Čo od nás dostanete?

  Po odsúhlasení navrhovaného riešenia vytvoríme finálnej 2D grafický návrh, ktorý bude obsahovať informácie o množstve požadovaných výrobkov (m², bm, kusy) potrebných k realizácii vašej požiadavky a okótovaný pôdorys alebo pohľad, ktorý Vám spolu s odkazom na technické listy zašleme elektronicky na Vašu e- mailovú adresu. Upozorňujeme, že sa nejedná o projektovú dokumentáciu a tento grafický návrh nemá slúžiť ako podklad k vykonávaniu stavby. Grafický návrh je primárne určený na objednanie potrebného množstva materiálu, ktoré si následne zákazník objedná u vybraného zmluvného predajcu.

  Viac informácií a podmienky služby "Návrh exteriéru zadarmo"

  Prijatie požiadavke na spracovanie grafického návrhu zadarmo podlieha individuálnemu posúdeniu Centra vonkajšie architektúry. Právo na odmietnutie, či prijatie požiadavke z kapacitných alebo iných dôvodov je vyhradené. Spracovanie grafického návrhu podľa zadania je poskytované zadarmo za predpokladu kompletne odovzdaných pokladov a maximálne dvoch následných úprav grafického návrhu na základe požiadaviek zákazníka. Akékoľvek ďalšie úpravy grafického návrhu budú po dohode s projektantom spoplatnené.